Ztělesněné zlo

Parouback

Když je člověk jako dítě a rodiče ho chtějí postrašit, použíjí čerta a vylíčí jak si zlobivé děti odnese do pekla. Na starší děti strašení moc neplatí, neboť zajišťovat jim např. zkoušení z biologie kterou tak „milují“ není jednoduché. A jak postrašit dospělého jedince? Záleží na tom kterého. Běžného českého človíčka, kterého živí denní práce kde si přes polovinu národa vyřídí vše potřebné ze soukromé sféry a hlavním motorem jeho přežívání je závist nad tím, že ten debil od vedle si koupil nové auto, postrašíte nejvíce když sáhnete na peníze, které náš stát vesele rozdává. Zásadním heslem několika posledních let, je prožrat, prožrat a prožrat všechno co se dá. Za hlavní motor tohoto stylu, považuji mistra Paroubka, kterého lze zvláště po událostech posledních dní nazvat všemožně, ale jako publikovatelný název mne napadlo ztělesněné zlo.

V pojetí české republiky lze říci, že je úplně jedno zda v parlamentu převládají oranžoví, modří, červení, zelení nebo černí, neboť v parlamentu sedí většinou lidé odtržení od reality. Každý sedlák vám řekně, že pokud má k dispozici 50 krav, těžko jich lze na trhu prodat 75. Chápu, že zadlužování je zcela běžnou součástí hospodaření všech státu světa, ale selský rozum, zašlapaný kdesi v základech zdravého uvažování, nabádá k otázkám, že donekonečna si nelze půjčovat.
Před necelým měsícem rozhodl ústavní soud o nekonání voleb, čímž se Česku otevřela naděje, že úřednická vláda setrvá déle na své pozici a že se snad něco pohne směrem k lepšími. Úředníci se nemusí dívat na svojí popularitu, nezajímají je preference a tak lid má neskonalou šanci dozvědět se jak na tom opravdu jsme a potvrdit si to co ví skoro každé malé dítě (ale nikdo si to nechce připustit), že bude nutné začít silně utahovat opasky. Stačí pak ale jeden debil, kterému se přes noc pravidelně obrací obsah mozku naruby a člověk spadne zpět do reality všedních dnů.

V každém státě platí, že menší část lidí, která je chytřejší, vzdělanější, pracovitější a odvážnější je motorem společnosti. Tito lidé také samozřejmě vydělají větší peníze, zaplatí větší daně, utratí více peněz a tím ze z jejich daní a odvodů může doplácet na lidi, kteří takové štěstí neměli. Nic se nesmí ovšem přehnat a je potřeba doplácet jen na ty co opravdu neměli štěstí a nemohou pořadně pracovat. Jedinou opodstatněnou vyjímkou je masivní investice do dětí a školství – dá se to poznat dle toho že to se u nás moc neděje :).
V Česku musí být však tradičně vše obráceně a je potřeba tuto elitu společnosti pořádně obrat na daních, protože beztak všichni k penězům přišli neoprávněně a rozdělit jejich peníze těm chudákům co se jim moc nechce dělat a nebo raději vysedávají na piknikách po parcích a seberou kdejaků kus železa co se kde válí (např. lampu a tak). V demokracii nikdy nemůžou mít všichni stejný hovno, vždy bude schopnější a bohatší část a lůza, která žadoní. Toto je přesně model, který nahrává našemu ztělesněnému zlu, oslovit nemakačenka, kteří jsou schopni pro pitomou tisícovku na pastelky povstat v celonárodní povstání a nejlépe všechny co mají plat vyšší než průměrný, pro výstrahu oběsit.

Každý má šanci aby se měl lépe, stačí jen chtít a něco proto dělat. Je všeobecně známo, že nejhorším hospodářem je stát sám. To samozřejmě ví i levice, která chce všechno všem sebrat a přerozdělit aby zaprvé zbylo co nejvíce pro ně a za druhé aby všichni lidé byli závislí na státu a poslušně žadonili každý měsíc na úřadě a čekali jako ovce co dostanou. To ale vůbec nikam nevede a postupem času od toho bude nutné upustit, jednoho dne prostě bude muset přijít nějaký „řezan“ a zaseknout naše nekonečné přežírání a přelozdělování.
Když už poslední vláda začala nesmělé kroky, které by časem mohly vést ke změně přístupu k lidem (tzn. od poslušných oveček z nich udělat normálně uvažující jedince, kterým je co nejvíce peněz ponecháno aby si s nimi hospodařili sami) přijde zase onen exot a v nejlepší dobu:

  • svrhne vládu – čistě z toho, že se prostě naskytla příležitost tak šup ať se o mně mluví
  • před zraky celé EU z nás udělá banánovou republiku
  • když už se mu povede destabilizovat celkem slušně celou situaci tak pak si sedne a říká, že on nic a nic nedělá
  • po měsíci dohod o tom jak ven z patové situace se vyspí na druhém boku a vše je jinak – asi si spočítal že ty volby nevyhraje

On je silně nebezpečný člověk, neboť na sebe váže neschopné jedince v českém národě (kterých je bohužel více než těch schopných) a davová psychóza bohužel většinou válcuje vše co ji přijde do cesty.

Nejvíce k smíchu na celé této věci je, že sociální demokracie dělá z většiny národa blbce a ta většina jim to zobá z ruky, oslavují oranžové mítingy, nacpou se v klidu klobásou a pivem a jdou domů. Tam si sednou k bedně nebo k internetu, zanadávají si jak nic nemají a takto v klidu přežívají den ode dne. Možná by mohl ČEZ uvažovat o instalaci nějakého velkého světla nad střed republiky, že by se mohlo aspoň některým rozsvítit.

A tak si myslím, že našeho mistra Paroubka lze směle srovnat s peklem, neboť dokud tady nezbyde spálená země ve které stojí všichni frontu na všechno, tak on zaprvé nepřestane hlásat své lži a za druhé lidem se v makovici nerozsvítí. Pak jednou možná na nás naše děti zanevřou, že jsme je kdysi strašili peklem a ne Paroubkem.

A na závěr? Politika byla, je a bude svinstvo a skutečnou pravdu se stejně nikdy veřejnost nedozví. Důležité je aby stát dal lidem svobodu žít.

Komentáře

1 | Opicak @ | před devíti roky | opicakuz.hu.cz

CSSD se spoji s komancema, davovou psychozou potopi celou pravici a pak si necha diktovat od rusaku. :-|

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Cimrman

Kam jinam?

Mladí ochránci přírody