Zaměstnanci vedoucím

 1. Nikdy mi nezadávejte práci ráno. Udelejte to po 18:00. Vzdy jsem vdecný, kdyz muzu pracovat pod tlakem.
 2. Jestlize nejaká práce spechá, prosím Vás, aby jste me kazdých 10 minut prerusoval, aby jste se ptal, jak mi to jde. To mi velmi pomáhá. Nebo jeste lepsí – nakukujte mi pres rameno a vzdy me opravte, kdyz náhodou stlacím nesprávnou klávesu.
 3. Vzdy, kdyz odcházíte z kanceláre, neríkejte mi, kam jdete. To mi poskytuje skvelou moznost trénovat moji kreativitu pokazdé, kdyz se me nekdo zeptá, kde jste.
 4. Jestlize mám plné ruce papíru, krabic a nebo knih, zásadne neotvírejte prede mnou dvere. Potrebuji se naucit poradit si sám, kdybych se náhodou nekdy stal invalidou, a otvírání dverí bez pomoci je výborný trénink.
 1. Jestlize mi zadáte více úloh najednou, neríkejte mi, jakou mají která prioritu. Budu se tak moci cvicit v telepatii.
 2. Delejte vsechno mozné proto, aby jste me v kancelári zdrzeli co nejdéle. Miluji pobyt v kancelári a krome toho, ve skutecnosti nemám kam jít a ani nemám nic jiného na práci. V podstate ani nemám vlastní zivot.
 3. Jestlize Vás má práce uspokojuje, nechejte si to pro sebe. Kdyby by se to rozsírilo, mohlo by to zaprícinit moje povysování se nad ostatní. Krome toho, kdyz o tom nebudu vedet, budu jeste více usilovat, aby sem Vás uspokojil.
 4. Jestlize nejste s mou prací spokojený, vsem to hned reknete. Miluji, kdyz se moje jméno co nejvíc sklonuje ve vsech konverzacích. Ale mne to neríkejte, mohlo by to ranit moje city.
 5. Jestlize máte pro nejakou práci speciální instrukce, nepiste mi je. A vlastne se o nich prede mnou vubec nezminujte do té doby, dokud nebudu finisovat. Vzdyt proc by jste me zatezoval s nejakou nepotrebnou informací?
 6. Zásadne me nikdy nepredstavujte osobám, s kterými práve jste. Nemám právo nic vedet. V rade na obed v jídelne je uz tak spousta lidí, kterí si o mne myslí, ze jsem jen jakýsi „plankton“.
 7. Kdyz se nekdy v budoucnosti zmíníte o tech osobách, znovu vyuziji moje paranormální síly, abych vedel, o kom mluvíte.
 8. Budte ke mne milý pouze tehdy, jestlize práve delám práci, kde jde o Vás krk, a nebo tehdy, jestlize by Vás její spatný výsledek mel poslat do horoucího pekla.
 9. Vyprávejte mi o vsech svých drobných problémech. Nikdo jiný je nemá a je dobré vedet, ze vy jste ten stastlivec, který je má. Zvlást si vychutnám historku o tom, kolik daní musíte zaplatit vzdy, kdyz Vám pridají nejaký ten „bonus“ za to, ze jste Big Boss a ze jste se speciálne pricinil, aby celý team dosáhl stanovené cíle.
 10. Pockejte, az kdyz bude probíhat mé celorocní hodnocení, abyste mi rekl, jaké mely být moje základní úlohy a cíle.
 11. Kvalifikujte moje výsledky prumerne a zvysujte mi plat pouze o míru inflace. Vzdyt vlastne já tu ani nejsem pro peníze: já jsem profesionál!!!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Cimrman

Kam jinam?

Mladí ochránci přírody