SXG75 se blíží M35 se třese

Nový telefon od Siemensu je na obzoru a mně to nedá se tím nezabývat.

Siemens SXG 75

Hned na začátku se přiznám že jsem „ulítlej“ na siemensácké telefony a nedám na ně dopustit i když mi připravily nejedno nemilé překvapení. V nejbližších dnech by měl na trh dorazit model SXG 75. První zkušenosti s předprodejní verzí si můžete přečíst na Mobilmanii. Jak šel čas vlastnil jsem postupně modely C35, M35, ME45, M65. „eMková“ řada se u mne prostě zabydlela a byl to i důvod nedávného prodeje modelu M65 s výhledem na pořízení modelu M75. Ale něco mně přelítlo přes nos a začal jsem na modelu M75 hledat důvody proč nekoupit a tak jsem zatím ve slepé uličce jaký že model bude ten následující.

Pro prodeji modelu M65 do jiných rukou jsem zalovil v HW šupleti a vytáhnul jsem starou ME45. Leč konektor unaven již několikaletým používáním odmítá nabíjet. Nejdříve jsem si pořídil novou baterku s tím, že je špatná baterka, ale pravda byla bohužel opravdu v konektoru. Zalovil jsem tedy hlouběji v HW šupleti a vytáhnul ještě starší model M35. Nabíjí skvěle ale baterka je KO. Pořídil jsem tedy opět novou baterku. Zjistil jsem, že model M35 má vše co vlastně člověk k životu potřebuje – volá, píše a přijímá SMS. Seznam sice není vícepoložkový ale spousty čísel z naplněného vícepoložkového seznamu stejně člověk nepoužívá. Nicméně vidinou blízkého uvedení modelu SXG 75 na trh se začínám častěji poohlížet po oblíbených eshopech zda již není správný čas k uložení M35 zpět hluboko do šuplíku.

Vždy jsem vyznával řadu M, jelikož si nepotrpím na slušné zacházejí s telefonem a při své práci, která se z 80% odehrává venku musí telefon něco vydržet. Ovšem s blížícím se spuštěním sítí 3G cítím, že by bylo dobré vybavit se nějakým modelem, který umožní vychutnávání lahůdek jež 3G sítě „snad“ nabídnou. Siemens SXG 75 není rozhodně ideálním telefonem jelikož mu zajisté chybí otevřený operační systém, ale jinak disponuje téměř veškerým vybavením a technologiemi na které si vzpomenete. V neposlední řadě mne vyhovuje jeho větší rozměr, protože telefony, které člověk nemůže v kapce ani najít opravdu nemám rád.

Nakonec jsem skončil u modelu Siemens S75.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Cimrman

Kam jinam?

Mladí ochránci přírody