Siemens M75

Uplynul rok od uvedení kontroverzního modelu M65, který mnohé provokuje svým vzhledem a máme tu čas kdy se na trh chystá nová verze odolného telefonu.

Siemens S75

Nový outdoorový telefon M75 je rozhodně konzervativnějšího vzhledu než jeho předchůdce, ale nechybí mu robustnost a nejmodernější technologie. Snadno odolává prachu, vodě i nárazům, obsahuje 1,3 MPix fotoaparát (první zveřejněné fotografie však nevypadají nejlépe). Mezi další výbavu patří MP3 přehrávač a volitelná přenosná mobilní hudební souprava s aktivními reproduktory o jejímž významu lze pochybovat.

Kvůli větší odolnosti je vyztužen a po stranách krytu opatřen pevnými gumovými prvky, přesto váží pouhých 110 gramů. Displej je navíc proti poškrábání a rozbití chráněn kovovým rámečkem (je menší než u předchozího modelu ale zobrazí více barev). Odnímatelné gumové krytky zabraňují pronikání nečistot k zabudovanému digitálnímu fotoaparátu a dalším citlivým součástem telefonu.

Displej zobrazuje fotografie a video ve 262.000 barvách. Podporuje funkci Push and Talk, která umožňuje používat telefon jako vysílačku. Prostřednictvím bezdrátového spojení Bluetooth je možné s telefonem hrát 3D hry i s více uživateli najednou.

Model M75 obsahuje 32 MB multimediální kartu a stereofonní sluchátka. Kromě mobilní hudební soupravy si lze vybrat z další řady originálního příslušenství Siemens, jako je přídavný blesk, řešení pro handsfree komunikaci v autě, náhlavní soupravy, různé nabíječky, datové kabely a pouzdra na telefon.

Na trh přijde v červenci 2005 tak uvidíme. Ve výměně za nynější M65 mne bude určitě bránit absence cyklodržáku, kterým je vybaven model M65.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Cimrman

Kam jinam?

Mladí ochránci přírody