Je Paroubek posledním hřebíkem do rakve?

Taky se vám při pohledu na současného šéfa vlády otevírá kudla v kapse? Nejste sami.
Nevím jak kdo sleduje politickou situaci, ale věřím, že i ten co bydlí 2m pod zemí v šumavských hvozdech si nemohl nevšimnout nástupu soudruha Paroubka na premiérský stolec. Tento člověk je velmi nebezpečný. Vždy když ho vidím má pocit, že hledím o 20 let zpět na klasického „aparáčníka“ bývalého režimu. Vyžraný vzhled, totální arogance a obrovská sebedůvěra z něj činí mnohem nebezpečnější věc než je např. terorismus. On je přesně to co 80% národa hledá, to je ten co naplňuje jejich ideje a to bohatým brát a chudým dávat. Co na tom, že si někteří v této zemi vydělali své peníze poctivě, všechno nasypeme do jednoho pytle a ve finále budeme mít všichni stejný hovno.

Největším protivníkem nastávajícího soc-komunistického režimu je totiž podnikatelská sféra. To jsou totiž lidé, kteří jsou ochotni vzít osud do svých rukou, starat se sami o sebe a v lepším případě i zaměstnávat ostatní. To jsou zároveň ti lidé, proti kterým dělá současná vláda vše aby podnikání zanechali. Jako bych slyšel ty argumenty, kterých jsou plné vesnické hospody, že tamten si zase koupil něco nového a daň mu prý vrátí stát a ještě si to dá do nákladů hajzl jeden. Proto dle vlády je nutné těmto lidem sebrat a dát chudákům na druhé straně co v půl třetí zapadnou ke kořalce a po pátém kousku už mají všechno jasné. Za pár let taky bude naprosto nemožné podnikat a z této země se pomalu stane odpadiště Evropy protože všichni normální lidé buď stihnou odejít nebo je Paroubek pozavírá. Až se uzavřou hranice, vyprázdní obchody, vyčistí časopisy, noviny, TV, internet apod. od nekalých živlů bude už pozdě přijít na to že volit soc-komunisty je nemorální, nezodpovědné, prostě blbost. Bohužel český národ má tu vlastnost, že začíná přemýšlet až ve chvíli kdy nad ním někdo drží bič.

Zajímalo by mně co po linii Zeman – Špidla – Gross – Paroubek, přijde dál. Napadá mně analogie s velmi starým vtipem, který se v devadesátých letech objevil na Slovensku, kdy na bilboardu byla fotka Mečiara a nápis prosíme posledního slováka který bude odcházet aby zhasnul. Hlavu vzhůru vážení je to v našich rukou.

P.S. Získáte-li pocit, že ČSSD je to pravé protože vám snižuje daně, zkuste si přečíst tento článek.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Cimrman

Kam jinam?

Mladí ochránci přírody