O webu

Tvorba

Čas od času vzniknou nějaké stránky na kterých jsem zanechal svůj rukopis. Weby tvořím pro zábavu, amatérsky, nic velkého. Na řadě z nich je využit systém RS2.

O tomto webu

Jen pár slovíček k tomuto webu. Neočekávejte žádný pravidelně psaný blog, neočekávejte úžasnou studnici nekonečných nápadů, vyjadřování úplně ke všemu včetně toho čemu nerozumím apod. věci, kterých je plný český web. Nepíšu blog protože nemám čas ani chuť každý den zasednout k psaní a vytvářet chtě nechtě nějaký text, který bude třeba sebeblbější. Píšu, když mám náladu a když mám o čem.

Beru tento web také jako pokusný abych se na něm naučil nebo vyzkoušel něco, co potřebuji jinde. Používejte z tohoto webu cokoliv a kamkoliv se vám hodí. Je mi srdečně jedno zda uvedete, že jste to zkopírovali odsud nebo ne, nikoho nelze nutit do toho, aby uváděl pod textem zdroj. Slušný člověk to udělá vždy a blbcům je to jedno a nemá je tudíž cenu o tom přesvědčovat.

Nehodlám se s nikým přít o to zda informace, které zde našel jsou správné nebo ne. Internet je mocné médium, které každý používáme na vlastní nebezpečí. Dočtete-li se zde např. že česi připravují na 8. srpna 2008 vyslání kosmonauta ke Slunci a vy tento budete čekat na Letné až vzlétne, je to vaše blbost a neberu za to žádnou odpovědnost.

Pár slov k autorům pod články:

  • Beruna – autor těchto stránek
  • Robert Gorc z Gorců – tajný přispěvatel
  • Internet – netřeba komentáře

Kdo dočetl až sem, gratuluji a přeji příjemnou zábavu s užíváním tohoto webu.

Cimrman

Kam jinam?

Mladí ochránci přírody